Але в цілому персонаж може представляти абсолютно будь-який бізнес — у сферах IT, охорони здоров’я, юридичних послуг, продажу нерухомості. Наприклад, у США улюбленцем багатьох є качка Aflac Duck, яка представляє страхову компанію. Так само як у спорті, в email-маркетингу одним із головних завдань персонажа бренду є комунікація з аудиторією. Такі маскоти часто асоціюються з великими міжнародними подіями, такими як Олімпійські ігри чи маскот це Світовий Кубок з футболу. Вони слугують символом національної ідентичності та культурного спадку.
Персонаж, якого з радістю зустрічають дітлахи, не завжди добре працює з дорослими і навпаки. Створення абсолютно вигаданого персонажа потребує польоту фантазії та креативу. Проте ви будете повністю впевнені в унікальності вашого талісмана. Образ, який запам’ятовується, може навіть надихнути їх на створення пародій та мемів. Щоправда, це палиця з двома кінцями, і добре, якщо меми будуть нешкідливими. Друкована продукція традиційно підсилює брендування, тож логічно зображати талісман компанії на візитівках, банерах, флаєрах та інших матеріалах.
Тому ми старалися максимально урізноманітнити візуал публікацій та обігрувати тему написаного додатковими елементами. Ми почали роботу над проєктом, коли продукт перебував на етапі розробки. Персонаж-герой є учасником різних захоплюючих історій та кумедних ситуацій. Яскравим прикладом цього типу є олюднені драже Червоний і Жовтий з M&M’s.
Подібно до звичайних логотипів, монограми ґрунтуються на типографії та використовують кілька літер. Тому важливо правильно підібрати шрифт, який відображатиме суть вашого бізнесу та забезпечить читабельність. Ці типи дизайну логотипів відзначаються простотою та елегантністю в своєму вигляді.
Якщо маскот — окремий бренд і взагалі істота, яка має свій характер та визначні риси, з ним можна створювати цікаві та сміливі комунікації. Усім знайома зелена сова відривається там на повну і показує брендам, як можна спілкуватися з аудиторією. Ближчий приклад — діджитал-чел для не конференції Digital-chill. Він показав усі «болі», з якими стикається діджитал-спеціаліст під час своєї роботи, і розказав, як можна забити на все і чілити. Створення успішного маскота — це складний процес, який вимагає співпраці між психологами, маркетологами та дизайнерами.
Пример 2 Персонаж Для Фирмы По Ремонту
- А все тому, що ці компанії подбали про айдентику — набір елементів, які формують індивідуальність бренду та вирізняють його з-поміж інших.
- Маскотом стали називати живу істоту, пов’язану з певною організацією.
- Важливу роль грають інтерфейс, дизайн, а такоє унікальні елементи.
- Наприклад, у США улюбленцем багатьох є качка Aflac Duck, яка представляє страхову компанію.
Сову як маскот люблять використовувати навчальні заклади — школи та університети. Реальний чи вигаданий, герой чи милий невдаха — усе залежить від потреб аудиторії і особливостей бренду. Типи символів заслуговують окремого матеріалу, адже їх ділять за кількома методиками, навіть за Юнгом. Багато компаній зі світовими іменами мають персонажів бренду, так званих маскотів. Ці варіанти промо коштують відносно недорого, проте підсилюють позиції бренду на ринку.
На Промо-продукції
Але в цілому персонаж може представляти абсолютно будь-який бізнес — у сферах IT, охорони здоров’я, юридичних послуг, продажу нерухомості. Куля, Град, Ураган, Зенітка – типові прізвиська для ротних «мурчиків». А деякі солдати цілком серйозно стверджують, що чотирилапі можуть передбачати близькі обстріли. Найчастіше блогери мають продуману лінію поведінки — «лор», який може повторювати характер творця або бути цілком вигаданим. Зовнішній вигляд V-тубера теж маскот це залежить від переваг автора.
Навіщо Маскоти Компаніям
Приміром, персонаж бренду Flint, потішний хлібчик, розповідає, як забивати на все, що завгодно, відзначає з підписниками Геловін, грає в ігри. Разом з аудиторією він проживає життя і показує, як гармонічно в ньому існує бренд. На ньому зображено сирену — морську істоту з давньогрецької міфології. На такий дизайн творця фірмового знаку Террі Хеклера надихнули книги морської тематики.
Хороша ідея — інтегрувати персонаж-талісман у брендинг продукції. Сам талісман, якщо він викликає посмішку, добре запам’ятовується, а інформація, яку він доносить, сприймається легше. Треба визначитися з тим, хто це буде, і олюднити його, додавши живі емоції та історію.
Виділіть свою ключову особливість, яка може стати суперсилою талісмана або його пам’ятною рисою. Проаналізуйте свою аудиторію, спробуйте виділити ключові фактори, через які купують ваш товар/користуються вашими послугами. Наприклад, якщо це впевненість у надійності, то можна додати маскотові такі риси характеру, як поважність, респектабельність, серйозність та ін. Вони стають символами впізнаваності, створюючи унікальні образи, які допомагають підвищувати лояльність споживачів і збільшувати продажі.
Найпоширеніший варіант — це персонажі, які виглядають як герої аніме. В епоху інтернету маскоти активно використовуються як символи онлайн-платформ та стають надзвичайно популярними в соціальних мережах. Наприклад, одним із найвідоміших маскотів, як в Україні, так і у світі, є Пікачу — символ франшизи Pokémon. Завдяки своїй яскравій та милій зовнішності Пікачу став справжньою зіркою інтернету.